Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Materská škola‚ Dneperská 8‚ 040 12  Košice

O nás

 

Naša Materská škola vznikla v roku 1975. Nachádza sa v Košiciach na ulici Dneperská v mestskej časti Nad Jazerom. Jej zriaďovateľom je mesto Košice. Situovaná je v peknom prostredí neďaleko jazera. Materská škola má sedem tried. Priestranné priestory materskej školy sú rozložené v troch pavilónoch. Pedagogický kolektív tvorí pätnásť kvalifikovaných učiteliek a desať prevádzkových zamestnankýň. Poskytujeme celodennú  starostlivosť deťom od 3 do 6 rokov, a ak to kapacita MŠ povoľuje, tak aj deťom od 2 rokov.

Veľká záhrada plná stromov, kríkov, vybavená detským ihriskom, v ktorom nechýbajú hojdačky, pieskoviská, preliezky,  či detské šmýkalky, poskytuje deťom veľa zábavy.

Poslanie našej materskej školy  je vychovávať a vzdelávať samostatné a zdravo sebavedomé deti, ktoré budú na základe vlastných postojov schopné dodržiavať etické a ľudské hodnoty, princípy a chápať zmysel svojho bytia a okolitého sveta, a to najmä interakciou (s prírodou, vecami, ľuďmi...), osobnou skúsenosťou a vlastným emocionálnym prežívaním skutočnosti.

 
 
TOPlist